top of page
Ieškoti

Autentiškas judesys. Nauji grupiniai užsiėmimai

Labai labai džiaugiuosi pagaliau galėdamas Jus pakviesti į reguliarius grupinius užsiėmimus skirtus mano mylimai Autentiško judesio praktikai.


Autentiškas judesys yra judėjimo meditacija. Jo metu darbas vyksta poromis - pasiskirsčius į judėtojo ir liudininko roles. Tai subtili, bet galinga terapinė praktika, kurioje, pasitelkus kūno išraišką, galime tyrinėti ryšius tarp skirtingų žmogiškosios patirties dimensijų: kūrybos, psichologijos ir sakralumo.


Pirmasis užsiėmimas vyks rugsėjo 22 d (penktadienį) 18:45 - 20:45 studijoje adresu Teatro g. 3, Vilnius


Bilietas: https://forms.gle/CYyNRwKqRSbCT56h9


Iki 8 dalyvių.


Ką galiu gauti iš šios praktikos?


Autentiškas judesys pirmiausia ugdo gebėjimą sąmoningiau pastebėti savo kūno judesius ir pojūčius, lengviau identifikuoti ryšį tarp kūno bei mūsų minčių ir emocijų. Autentiško judesio sesijų metu neretai iškyla gilus pasąmoninis turinys, priverčiantis naujai pamatyti save, savo vaidmenį neišspręstose situacijose arba ar apskritai gyvenime. Taip pat ši praktika skatina kūrybiškumą, gebėjimą liudyti (stebėti be vertinimo) tiek save tiek kitus. Autentiško judesio praktikuotojai taip pat įvardija stiprėjančius tarpasmeninius įgūdžius, didesnį prasmės pojūtį kasdieniame gyvenime.


"Judesys turi būti patirtas, jis turi būti atrastas kūne, o ne "užsivilktas" kaip suknelė ar paltas. Mumyse yra kažkas, kas juda ir judėjo nuo pat pradžios. Tas kažkas ir gali mus išlaisvinti" - Mary Whitehouse, Autentiško judesio pradininkė
bottom of page